Activitati

Ce activități desfașoară ?

• a fost iniţiat programul complementar educational Şcoala după Scoală, pentru 144 de beneficiari elevi din cadrul Școlii Gimnaziale Nr. 7 Bistriţa şi Școala Primară Sărata.
  • au fost desfășurate atât activități educative remediale cât si activităţi extrascolare.
  • în perioada iulie-august 2015 și 2016 în grădiniţele aflate în structura Scolii Gimnaziale Nr.7 Bistrita s-a desfăsurat programul educaţional Grădiniţa Estivală.
  • 48 de prescolari din localităţile Viişoara şi Sărata au participat la activităţile educative-recreative din cadrul acestui program.
  • au loc întâlniri lunare cu părinţii beneficiarilor proiectului în vederea dezoltării dialogului social şi promovării proiectului în rândul comunităţilor locale.
WordPress theme: Kippis 1.15
Creat de Horvat Marius Andrei @ Service Calculatoare Dumitra ( tel. 076.36.477.47) @ 2015
Reparatii Calculatoare , Laptopuri , Telefoane - Nasaud