Proiect „Învaţă împreună cu mine”

“Învață împreună cu mine“

 

ID PROIECT PEC045, NR CONTRACT FINANŢARE 03SC/16.01.2015/ SEE

Beneficiar: Școala Gimnazială Nr.7 Bistrița

Furnizarea de programe flexibile de educatie de tip „Scoală după scoală”. Proiect  realizat cu sprijinul financiar al Programului RO10-Corai, program  finantat de Granturile SEE 2009-2014 si administrat de Fondul Roman de Dezvoltare Socială.

Proiectul “Învaţă împreună cu mine” îşi propune întărirea coeziunii sociale şi reducerea diferentelor sociale pe plan local prin implementarea de programe sociale şi educative adresate copiilor şi părinţilor aflaţi în situaţie de risc social (cu atenţie specială acordată copiilor de etnie romă) din comunităţile Viişoara şi Sărata

WordPress theme: Kippis 1.15
Creat de Horvat Marius Andrei @ Service Calculatoare Dumitra ( tel. 076.36.477.47) @ 2015
Reparatii Calculatoare , Laptopuri , Telefoane - Nasaud